ogloszenia-pozyczki.pl

Portal ogloszenia-pozyczki.pl służy do umieszczania ogłoszeń przez wnioskodawców, pośredników i osoby oferujące pożyczki. Dodając ogłoszenie akceptujesz zasady regulaminu. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić formularz po kliknięciu na link "Dodaj ogłoszenie za darmo".

Regulamin

Podstawowe zasady dodawania ogłoszeń

  • Ogłoszenia o takiej samej treści dodaje się raz w tygodniu, w przeciwnym razie wpisy będą traktowane jako spam. Zasada nie dotyczy większej liczbę różnych ofert.
  • Ogłoszenia powinny zwierać diakrytykę. Nie wolno pisać WIELKIMI LITERAMI i nie używać kilka takich samych po sobie znaków jak:!!!!????…..

 

Zasady dodawania ogłoszeń typu szukam

W przypadku zapytania o pożyczkę wystarczy podać adres e-mail, który jest ważny dla edytowania/usunięcia ogłoszenia. Nie musicie się podpisywać, wystarczy wpisać imię.

 

Zasady dodawania ogłoszeń typu oferuję

Z powodu rosnącej liczy oszust związanych z pożyczkami byliśmy zmuszeni zaostrzyć zasady dodawani ofert pożyczek. Proszę postępować według poniższych zasad:

Ofertę pożyczki musicie podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy, np.: Jan Kowalski, Firma Sp. z o.o.

Zakazane jest umieszczanie ogłoszeń o następującej treści:

  • Pożyczki z wcześniejszymi opłatami
  • Pożyczki z telefonowaniem na płacone linie
  • Sms pożyczki (sms opłaty)
  • Oferty na oddłużenie od podejrzanych firm
  • Polecanie podejrzanych pożyczek

 Z powodu dużej liczby podejrzanych ogłoszeń administator zastrzega sobie prawo do nieopublikowania ogłoszenia bez podania przyczyny. W ten sposób są chronieni prawdziwy autorzy ogłoszeń typu szukam i oferuję.

 

Kara załamanie regulaminu

Jeśli dodane przez użytkownika ogłoszenie będzie łamać regulamin tej strony internetowej lub prawo obowiazujące w Polsce, nie zostanie dopuszczone do publikacji lub zostanie usunięte.

Ciągłe łamanie zasad i spamowanie będzie rozwiązane poprzez zablokowanie adresu IP przy wstępnie na tą stronę internetową.

Copyright (c) 2011 ogloszenia-pozyczki.pl | Regulamin